Praca

Kariera w Digital Teammates

Wymagania
    • Zainteresowanie automatyzacją i robotyzacją
    • Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi
    • Bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
    • Systematyczność i zaangażowanie
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    Mile widziane
      • Doświadczenie w pracy w operacjach (back-office lub front-office)
      • Umiejętność projektowania i optymalizacji procesów
      • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
      • Umiejętność programowania
      Zadania
        • Analizowanie procesów biznesowych pod kątem ich optymalizacji i automatyzacji
        • Praca z klientem
        • Modelowanie procesów biznesowych za pomocą narzędzi Robotic Process Automation
        • Rozwiązywanie problemów, wykrywanie oraz korekta błędów
        • Monitoring procesów i pomoc techniczna
Wymagania
    • Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informatycznych
    • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
    • Wykonują żmudne, powtarzalne zadania, które demotywują pracowników
    • Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
    • Praktyczna znajomość technologii związanych z Continuous Integration i Continuous Deployment
    • Praktyczne doświadczenia z zakresu tworzenia systemów opartych o rozwiązania chmurowe (Azure, AWS)
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną
    • Doświadczenie min. 3 lata
      • Znajomość technologii związanych z Robotic Process Automation
      • Wiedza na temat testowania modułowego, automatyzacji testów
      • Znajomość narzędzi: GIT, Bitbucket, JIRA, MS Build, TeamCity, PowerShell, Octopus, Ansible, Chef, Puppet, Fisheye/Crucible, Gerrit
      Zadania
        • Utrzymywanie i rozwijanie platformy dla rozwiązań klasy RPA
        • Konfiguracja, utrzymywanie i rozwijanie środowisk deweloperskich, testowych i produkcyjnych
        • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania
        • Zarządzanie konfiguracją
        • Uczestnictwo w procesie developerskim
        • Optymalizacja procesów biznesowych oraz developerskich

Co oferujemy

Ciekawe zadania i możliwość rozwoju – oferujemy ciekawe zadania i rozwój umiejętności poprzez pracę

Spotkania integracyjne dla pracowników – dofinansowane do spotkań zespołów po pracy

Elastyczny czas pracy – Home Office – oferujemy możliwość okazjonalnego wykonywania pracy w miejscu uzgodnionym z Pracodawcą

Program stażowy – oferujemy szkolenia z zakresu technologii Blue Prism

Ubezpieczenie na życie – dofinansowanie do Ubezpieczenia na życie. Dzięki jednemu z dwóch wariantów ubezpieczenia na życie oraz pakietom dodatkowym, oferujemy ochronę przez 24h na dobę, w Polsce i zagranicą

Opiekę medyczną – każdy pracownik ma możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej finansowanej przez pracodawcę

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – oferujemy możliwość dofinansowania z ZFŚS

Kartę Multisport – sport to zdrowie – oferujemy dofinansowanie do karty Multisport

RODO | Rejestr zbiorów danych osobowych

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Szukaj nas w social media

Katarzyna Ziętek
Business development
+48 798 654 941
Zostaw dane kontaktowe
Oddzwonimy do Ciebie
Zobacz Cyfrowych Współpracowników w akcji
POBIERZ DARMOWY PRZEGLĄD PROCESÓW